מוצרי החשמל במטבח בעיצוב עדכני, טכנולוגיות מתקדמות ואיכות יוצאת דופן

Miele, חברת מוצרי החשמל הגרמנית הנחשבת לטובה בעולם, שמה דגש על עיצוב עדכני שיהיה אופנתי לאורך זמן ועל מגוון רחב של מוצרי מטבח המשתלבים לקו הרמוני אחד. חברת Miele  מקפידה להוציא קו מוצרים שלם ורחב’ כך שכל המוצרים במטבח ידברו באותה שפה עיצובית.

בקולקציה החדשה מוצרים ייחודיים, שמטרתם יצירת מטבח הנותן למשתמש חוויה כוללת, מבחינת רמת התוצאות. כך, למשל, תוכלו למצוא מכונת קפה BI  בעיצוב זהה לשאר המוצרים,  אשר מכינה קפה “כמו בבית קפה”,  או תנור אדים שהוא “הצעקה האחרונה” בתחום, היות שמאפשר בישול איכותי ברמה גבוהה מאד ללא שמן, יחד עם שמירה על המינרליים והויטמינים ומראה המזון וכמובן הבריאות.

גולת הכותרת של הסדרה הוא קו עיצובי אלגנטי– PureLine, עיצוב שתוכנן כך שיתאים בהרמוניה לכל סגנונות המטבח וכן ממשקי משתמש חדשניים ומעודכנים. PureLine משתלב בהרמוניה עם סגנונות ארכיטקטורה שונים ומגוונים, בכך שהוא נטמע בארונות המטבח. המטבח עצמו הוא הדמות הראשית בתצוגה אמנותית ובה אלמנטים אינדיבידואליים מוכפפים לתמונה הגדולה בעזרת הימנעות מגודש פרטים. השימוש הנרחב בזכוכית בחזיתות של כל המכשירים הוא אחד מתכונות המפתח של סדרת PureLine. מצד שני, ההופעה הסולידית של ידיות המכשירים הופכת אותן לפרט בולט הנראה כאילו הוא צף מעל לחזית הזכוכית.

• הצבע השחור Obsidian Black מתאפיין בעומק הצבע ובברק בקו אלגנטי המשווה מראה של אסתטיקה יוקרתית. חזיתות מכשיר החשמל עשויות מזכוכית היוצרת משחקי השתקפויות של אור וצל ותחושת עומק ואלגנטיות כל ידיות המכשירים עשויות מאלומיניום כדי להשלים את הברק השחור המודרני.

• הצבע החום Havana Brown הוא צבע אידיאלי לחזיתות של ארונות בגוונים הטבעיים החמימים ואופנתיים .  Havana Brown הוא צבע מודרני המאפשר שילובים קוהרנטיים גם במטבחים חדשים וקיימים. צבע בעל פרשנות מודרנית וחדשה המעניק נופח טבעי למטבח, אידיאלי לחזיתות של ארונות בגוונים טבעיים, חמימים ואופנתיים. מוצרים ב-Havana Brown מצוידים בידית נירוסטה.

• הצבע הלבן Brilliant White מאופיין במראה לבן קלאסי היוצר ניגוד דרמטי עם מטבחים צבעוניים ומשתלב בצורה מושלמת במטבחים לבנים. Brilliant White מגלם מינימליזם ויוקרה המותירים רושם קליל ונינוח ומשאירים מקום לשילובים מרגשים דגמים ב-Brilliant White מצוידים בידית מצופה כרום.

• Stainless still CleanSteel הוא גימור נירוסטה ידידותי במיוחד לניקוי והוא נחשב אופנתי ואטרקטיבי כבר שנים. עם רכיבי נירוסטה אופקיים וידית אטרקטיבית היוצרת תחושה של ריחוף, בזכות הזכוכית השחורה התומכת. השימוש בנירוסטה על מוצרי PureLine הוא אלגנטי תמיד.

לפרטים נוספים

20000101219.highres 20000095549.highres

תיאור הכותב

אין תגובות אל “מוצרי החשמל במטבח בעיצוב עדכני, טכנולוגיות מתקדמות ואיכות יוצאת דופן”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*רוצים לשמוע על כל החידושים
בעיצוב חלל הבית?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותמיד תשארו מעודכנים!

    דואר אלקטרוני (חובה)