תופסים את מלוא תשומת הלב

נכון, יש עוד לא מעט זמן עד החגים, אך הם מתקרבים אלינו בצעדי ענק. בין הנסיעה המשפחתית לחו”ל וההכנות לשנת הלימודים החדשה, זהו הזמן להתחיל להכין את הבית לקראת התקופה היפה והמרגשת בשנה ובתוך כך את פינת האוכל, שכמידי שנה תקבל משנה חשיבות ותהפוך לציר חשוב ומרכזי בחלל.

בשנים האחרונות הפכו כיסאות פינת האוכל ממוצר פרקטי אך גנרי ליצירות אמנות של ממש. בעיצוב העכשווי הם משמשים כיחידות נוחות ומפנקות במיוחד בעיצוב מרשים שמעטר את החלל. זאת ועוד, לעיתים הם אלו שיקבעו ויאפיינו את מראהו של המרחב הציבורי כולו. כך למשל הם כיסאות ה– SVEVA של המותג האיטלקי BONTEMPI שצורתם מרשימה ומוקפדת במיוחד. עיצובם של אלה דומיננטי ומהוקצע ומתאפיין בזוויותיו הייחודיות של הכיסא שיתפסו את תשומת ליבם של המסובים.

המפגשים הישרים בין המושב, הידיות ומשענת הגב הם אלו היוצרים סילואטה זוויתית- גיאומטרית. השילוב בין אלה לרגלי העץ יוצר קונטרסט המייצר מימד שונה ומעניין בחלל. המראה הנקי והמוקפד של הכיסאות מאפשר להם להתאים למגוון סגנונות שולחנות אוכל- קלילים ומרחפים או לחילופין מאסיבים ונוכחים. כמו בכל מוצרי המותג, גם את כיסאות ה- SVEVA ניתן ליצור CUSTOM MADE בהתאם לסגנון וצבעוניות החלל. כך ניתן לרפדם בשילוב של שני צבעים או חומרים ולהדגיש את הזוויות והמפגשים בין הפאות.

מכיסאות ה-SVEVA וכן ממגוון רחב של כיסאות אוכל נוספים

ניתן להתרשם באולמות התצוגה של הרשת

תיאור הכותב

אין תגובות אל “תופסים את מלוא תשומת הלב”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*רוצים לשמוע על כל החידושים
בעיצוב חלל הבית?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותמיד תשארו מעודכנים!

דואר אלקטרוני (חובה)