אביב הגיע, מנימליזם בא

זהו, החורף הגשום והקר, וגם חג הפסח כבר מאחורינו, והאביב כבר כאן ובמלוא עוצמתו. העונה, שיש שיגדירו אותה כיפה בשנה, מסמלת פריחה והתחדשות וכשזה נוגע לעיצוב הבית, היא מאותתת לנו בנוסף שזהו הזמן לקלף שכבות ולשלב בחדרי הבית פרטי ריהוט בקו נקי, מנימליסטי ואוורירי.

צילום: בונטמפי איטליה

בתוך כך, ועם פריחתו של הסגנון האקלקטי, בשנים האחרונות אותם פריטים זוכים לרובד נוסף, עשיר, ייחודי ומסקרן, בדמותם של חומרים, טקסטורות וגימורים המשולבים בהם ומקנים להם מימד ביתי, יוקרתי ועוטף.

צילום: בונטמפי איטליה

מותג הריהוט האיטלקי BONTEMPI, שממוצריו ניתן להתרשם בכל אולמות התצוגה של הרשת, עונה במדויק על הגדרה זאת ומציג מגוון רחב ומעורר השראה של שולחנות אוכל, סקרטרים, שידות, כיסאות וכיוב’ מעוצבים בקו גיאומטרי מוקפד, אלגנטי ופיסולי כמו שרק האיטלקים יודעים ליצור. עליהם מולבשים בהרמוניה חומרים טקסטוראליים ובהם משטחי שיש ו- SUPER MARBLE , מתכות מסוגים שונים, עצים טבעיים ופורנירים, בדי קטיפה ועורות משובחים, שמקפיצים את רמת העיצוב כמה רמות מעלה ויוצקים בחלל מימד עוצמתי ויוקרתי.

צילום: בונטמפי איטליה
צילום: בונטמפי איטליה

 

את מוצרי המותג ניתן להתאים CUSTOM MADE על פי צרכי החלל ובתוך כך ליצור שילובים מופלאים של חומרים וצבעים שיצרו פריטים חד פעמיים.

תיאור הכותב

פוסטים אחרונים

אין תגובות אל “אביב הגיע, מנימליזם בא”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*רוצים לשמוע על כל החידושים
בעיצוב חלל הבית?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותמיד תשארו מעודכנים!

דואר אלקטרוני (חובה)