תערוכת Maison&Objet פריז 2017

תערוכת העיצוב הגדולה בפריז, שהתקיימה בין התאריכים 20-24 לינואר השנה, הביאה איתה ניחוחות חדשים ורעננים של עיצוב, החל מעיצוב מוצרים ואקססוריז לבית ועד עיצוב חדרים וחללים. הדגש השנה ניתן לחפצים שימושיים. הנה סקירה קצרה של מה שהיה שם.
בתערוכה השנה השתתפו למעלה מ 1000 מציגים, שחולקו לשמונה מתחמים שונים לפי נושאים: נוחות, אקלקטי, אלגנטי, עכשוי, ילדים ועוד. בתערוכה ניתנת הזדמנות להיחשף למעצבים ידועים ומובילים, כמו גם שמות חדשים ורעננים.
הבשורה הגדולה שממשיכה לככב בעולם העיצוב הוא שימוש נרחב בחומרים טבעיים, הכנסת הטבע הביתה. חומרים טבעיים שהוצגו בתערוכה היו עור, משי, קטיפה, עץ וברזל. מעניין היה לראות את השילובים שנוצרו מחומרים אלה בחללי הבית השונים.
אלמנטים נוספים שמגיעים מהטבע אל חללי העיצוב הם אלמנטים מעולמות האוקיינוסים. שימוש בגווני ירוק וכחול, שמכניסים את השלווה הביתה. צורות אמורפיות, שימוש באקססוריז כגון אלמוגים, זכוכיות בגוונים ובצורות שמזכירים את המצולות, גם הם כיכבו השנה בתערוכה והביאו איתם ניחוחות מרעננים והמון שקט ושלווה לעולם העיצוב. לנושא השלווה והרוגע בחללי העיצוב הוקם מתחם ייחודי ואינטראקטיבי בתערוכה.
גם קירות החללים לא נשארו חשופים וניתן דגש על חיפוי קירות בצורות גיאומטריות וצבעים עזים, אשר מעניקים לכל חלל מראה אחר. את הבשורה הגיאומטרית הובילו דווקא מעצבים ממזרח אסיה, יפן וסין, אשר הביאו אלמנטים מתרבויות המזרח אל עולם העיצוב המערבי.

ב ellita living ניתן למצוא מגוון רהיטים המביאים לידי מימוש את הטרנדים והמגמות שהוצגו בתערוכה.

© Maison&Objet

לאתר התערוכה

תיאור הכותב

אין תגובות אל “תערוכת Maison&Objet פריז 2017”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*רוצים לשמוע על כל החידושים
בעיצוב חלל הבית?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותמיד תשארו מעודכנים!

דואר אלקטרוני (חובה)