אדריכלית מרב ברמן

האדריכלית מרב ברמן בחרה בספריית FREEWAY של המותג  Cattelan Italia כחלק מפרויקט העיצוב שלה.

“אני מעדיפה עיצוב איטלקי בגלל האיכות ללא פשרות, הגימורים והחדשנות היוצרים מראה יוקרתי ומדויק.

בעולם העיצוב יש משהו מדויק ומהפנט, המייצר הלבשת בתים איכותית עם נוחות וחשיבה לפרטים, יש משהו ייחודי במוצר האיטלקי המדמה תכשיט בגלל הירידה לפרטים בכל היבט ומבט בו נתרשם מהמוצר. 

לכן, מרב בחרה במותג Cattelan Italia, שיש לו את כל האיכויות יוצאות הדופן, גמישות עיצובית ויכולת התאמה למגוון בתים וסגנונות עם מבחר מידות, חומרים וגוונים.

על בחירתה לפרויקט בספריית  FREEWAYהיא מוסיפה: ״זו ספריה מודולרית בשילוב פתרון עיצובי כמחיצה המהווה אלמנט דקורטיבי דומיננטי בחלל הן לאחסון והן לאבזור.

היחידות גם פתוחות וגם סגורות מאפשרת למקם אותן בצמוד לקיר או כיחידה עצמאית כמו כן היכולת להגיע לגבהים הנושקים עד 4 מטר גובה והיכולת להוסיף ולהחסיר מידוף גם עתידית במוצר מהווה יתרון פונקציונאלי גדול.״

מרב מיקמה את ה FREEWAY בחלל פינת האוכל כמחיצה המפרידה בין החללים.

ellita living מזמינה אותך להכיר את ה FREEWAY בעיצובו של Giorgio Cattelan

ספריה מודולרית מעוצבת המבטאה במלואה את הערכים והסגנון של מותג העל Cattelan Italia. זוהי מערכת ריהוט בהתאמה אישית הניתנת להצבה במרכז החדר או כנגד הקיר. המודולים שלו מושלמים כמחלקי חדרים לחלל פתוח, הודות למדפי המתכת המעוצבים והקופסאות הפרקטיות. האורכים המשתנים של המדפים והקופסאות מתאימים באופן מושלם לממדים של כל חלל, ומאפשרים ליצור קומפוזיציות לא סדירות, לפי טעמכם האישי. מגוון הגימורים הרחב מורכב מהחומרים האיכותיים ביותר, אשר הופכים את מערכת ה Freeway לרהיט יוקרתי ומתוחכם.

מוזמנים לבוא לאולמות התצוגה, לחוות, לחוש ולהתרגש.

תיאור הכותב

פוסטים אחרונים

התגובות סגורות