שילוב של חומרים בעיצוב בית פרטי במרכז הארץ – מעצבת חודש נובמבר – עדי ארונוב.

עדי ארונוב, אדריכלית ומעצבת פנים, משתפת אותנו בתהליך עיצוב בית במושב במרכז הארץ.
הבית, קומה אחת, בעל חצר פנימית ובריכה.
בעלי הבית, זוג ושלושה ילדים. ילדה אחת כבר פרסה כנפיים ועזבה את הקן, ועוד שני ילדים בוגרים. בעלי הבית ביקשו לעצב את הבית בקו נקי ומודרני, פונקציונאלי, עם הרבה מקומות אחסון גלויים ונסתרים. שילוב של בדים, וחיבורים מעניינים של חומרים. בקשו להגדיר חללים על ידי חומרים.
“בעלי הבית שמו דגש רב על בחירת הריהוט לבית. הם לא הסכימו להתפשר על איכות, סגנון מודרני, ומשהו שיהיה יפה אבל מאוד נוח! זו הסיבה שבחרתי להביא אותם ל ellita living” מספרת עדי. “האיכות הגבוהה, סוגי התפירה, הבדים, ומעל לכל- הנוחות”.
“בחלל המגורים ביקשו בעלי הבית שמערכת הישיבה תחמיא לחלל, שולחנות מעניינים. בפינת האוכל בחרנו שולחן בעל משטח שקוף, שלא מכביד על העיצוב, וכיסאות אוכל נוחים”.
“הפרויקט זרם בצורה נהדרת, הלקוחות נחשפו במהלך הפרויקט לחומרים רבים כמו בטון, פלדה, עץ במבוק, בריקים, סוגי בדים ותאורה מעניינת. הקשיבו בקשב רב להסברים מכל בעלי המקצוע, וסמכו עלי שהתוצאה תהיה תפורה בדיוק למידותיהם” מוסיפה עדי.
“אני מאוד אוהבת  לקחת כמה אלמנטים בעיצוב הבית ואותם לעצב היטב ולהשקיע. לדוגמא: זה יכול להיות קיר מעניין, כמה גופי תאורה מדליקים או מערכת ישיבה אחת מיוחדת. כל השאר, אם התקציב נמוך, ניתן לצמצם בעלויות ולהשקיע לפי היכולת. נקודות המיקוד בהם השקענו מחשבה הם אלה שיעשו את הפרויקט מיוחד”.
“מעל 10 שנים אני במקצוע הקסום הזה, עוסקת באדריכלות ועיצוב פנים, תוך שימת דגש על פרטים, חומרים, חיבורים מעניינים. אני מחפשת תמיד אחר השונה, המיוחד, הסיפור המרתק.
לכל לקוח יש סיפור, יש מה להגיד. צריך רק להקשיב לו והפרויקט כבר ירוץ מאליו. אני מתמחה בשילובים של בטון, עץ ופלדה והחיבור בניהם. החיפוש התמידי אחר חומרים חדשים, הזווית המעניינת, הלקוחות בעלי התעוזה והערכה הרבה למקצוע, מאתגרים אותי וגורמים לי כל בוקר לחייך!”

לאתר של עדי ארונוב.
לעמוד הפייסבוק

img_7943-copy img_7975-copy img_7910-copy

צלם: אלעד גונן
עבודות פלדה ומטבחון חוץ: רכטמן מדרגות.
עבודות בטון, חיפויי קירות וריהוט חוץ: ארטן בטונדה.
תאורה: תומס תאורה.

 

תיאור הכותב

אין תגובות אל “שילוב של חומרים בעיצוב בית פרטי במרכז הארץ – מעצבת חודש נובמבר – עדי ארונוב.”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*רוצים לשמוע על כל החידושים
בעיצוב חלל הבית?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותמיד תשארו מעודכנים!

    דואר אלקטרוני (חובה)