כזה עוד לא ראיתם!

רשת “Decor מטבחים” בשיתוף פעולה עם האדריכלית קורין לוי מציגים מטבח אחר, יחודי ומרהיב בדירת פנטהאוז מסוגננת, מעוצבת ויוקרתית. יחודו של המטבח נובע משימוש בחומרים מנוגדים אך משלימים המייצרים תחושה של עומק ותחכום בחלל. הפנטהאוז חולש על שטח של 300 מ”ר, המהווים למעשה קומה שלמה ומטרתה העיקרית של לוי היתה יצירת חלל המשדר שפה עיצובית אחידה כאשר המטבח הוא אבן יסוד מרכזית באיזור הציבורי והוא מהווה Focal Point מרכזי ועוצמתי.

על מנת לשדר תחושה של מרחב ואווריריות עבדה האדריכלית עם חומר הניו לק, חומר אקרילי בלעדי ל”Decor מטבחים”. החומר הומוגני לחלוטין, בעל רמת ברק גבוהה ביותר וזאת בכדי לייצר מוטיב של השתקפות המרווח את החלל. כמו כן, עבדה האדריכלית עם זכוכיות רפלקטיביות לאותה מטרה. 

האלמנט המעוקל המחפה את התקרה עשוי עץ טיק משובח ומהוקצע ובכך מייצר מראה חמים אלגנטי וארכיטקטוני. הפרט הייחודי נוצר על מנת להטמיע את מערכות השמע, המיזוג והתאורה כאשר הוא ממשיך באופן אחיד ונקי משני צידי המטבח בדמות שני עמודים החותמים למעשה את העיצוב ומשווים למטבח מראה מעוגן ויוקרתי. כל המגרות והדלתות במטבח חשמליות, וכל המערכות סמויות ואינטגרליות.מאחורי אחת הדלתות נמצא מערך הכנות הכולל תנור, מיקרו וכד’, המהווה למעשה מטבח עבודה פעיל אותו ניתן לסגור בעת אירוח. 

מטבחי Decor – הרצליה פיתוח, ראשל”צ וסניף בני ברק בדיזיין סנטר, ירושלים ובקרוב בחיפה. www.decor.co.il

 

תיאור הכותב

אין תגובות אל “כזה עוד לא ראיתם!”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*