מעצבת החודש נובמבר 2015- נועה קופרמן

נועה קופרמן, בעלת משרד לעיצוב פנים כ 10 שנים,  בוגרת המכללה למנהל- בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים.

“הבית צריך להיות פרקטי, נוח, מזמין, מפנק, בית שכיף לחיות בו, לארח, ולהתארח” אומרת נועה, “הבית צריך לשרת אותנו, לתת מענה לצרכינו, לתת לנו תחושה ואווירה נוחה. עיצוב נכון של הבית מעניק איכות חיים לבעליו”. 

תהליך העבודה

תכנון בית מורכב משלבים רבים: החלטות, בחירות, תוכניות, ספקים…

נועה מלווה את שלב התכנון, מתוך המון הקשבה ללקוח, הנחייה, בדיקת מחירים, מדייקת כך שהתכנון עונה לצרכי הלקוח. “אני צועדת איתם במסע ומכוונת את הלקוחות לתוצאות הטובות ביותר שתפורות במיוחד בשבילם ומשקף אותם!”

נועה מעניקה ללקוחותיה ליווי צמוד. עבודה מול תקציב והשקעה רבה בבחירות, מתכננת הכל מראש, מביאה את הלקוחות לפרזנטציות מסודרות, באופן בו הם יכולים להבין את האפשרויות העומדות בפניהם תוך שימוש בהדמיות, רישומים, שרטוטים ותוכניות. 

“כל שלב בעבודת עיצוב הפנים הוא קריטי עבורי” מוסיפה נועה “זה מתחיל בתכנון החלל, במהלך התכנון אני רואה קדימה ולוקחת בחשבון את כל הפרטים. המשפט “היופי נימצא בפרטים הקטנים” עבורי הוא לא רק סיסמה. הפרטים אצלי הם מאוד משמעותיים”.

נועה מלווה כל פרוייקט מתחילתו ועד סופו, מבקרת באתר בכל התהליך. “יש לי דרישות גבוהות מאנשי המקצוע ומהספקים השונים. אומרים עלי שאני מאתגרת ואני מותחת את הגבולות.

אני מציבה אתגרים לא פשוטים ושואפת לשלמות. הרכבתי עם השנים נבחרת חלומות של אנשי מקצוע סופר מקצועיים שמלווים אותי בפרויקטים. ביניהם הריהוט האיכותי של ellita living.

חשוב לי להיות חדשנית ולראות את העתיד, לא לעשות דברים שיימאסו ובטח לא טרנד חולף”.

“איכות המוצר, נוחות, מבחר גדול, עיצוב עדכני, המילה האחרונה בעיצוב, רהיטים איטלקים איכותים, וכמובן, איכות החומרים- ספות נוחות, עורות באיכות גבוהה, מבחר ענק של בדים וצבעים שאני יכולה לבחור ממנו את מה שמתאים לבית והשירות הנעים,

אלה הדברים שמביאים אותי לבחור שוב ושוב ב ellita living.

לאתר של נועה קופרמן

DSC_0056DSC_0030A6

 

חדר השינה צלם: יואב פלג

פינת אוכל ואי, צלם: יניב כהן

תיאור הכותב

אין תגובות אל “מעצבת החודש נובמבר 2015- נועה קופרמן”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*