משנים את חוקי הישיבה

תחילתה של שנה חדשה היא תמיד הזדמנות מצויינת לעצור ולבחון אילו טרנדים ומגמות עתידים לכבוש את הבתים של כולנו, ובפרט את הסלון. ניכר כי ב- 2019 יספקו לנו המותגים צורות ישיבה אלטרנטיביות, שונות מאלה שהכרנו וכן אביזרים שיהפכו את הסלון לחי, דינמי ומסקרן מאי פעם. בתוך כך מסתמן שנראה יותר שימוש בהדומים, ספסלים, נדנדות ומרבצים שיחליפו את הספה הקלאסית וייצרו אדפטציה קז’ואלית ודינמית בחלל המגורים.

באולמות התצוגה של הרשת תוכלו להתרשם ממגוון מוצרים העונים במדויק על מגמה זאת. כך למשל ה- SMART STOOLS – סטולים לישיבה, אחסון ונוי מבית המותג DANDY המשנים את חוקי המשחק  ומהווים חלק בלתי נפרד מההרמוניה המתבקשת בחלל המגורים. מעצבי המותג לקחו את הסטולים המוכרים והפליגו עימם למחוזות של צורניות ייחודית וארגונומית וכן שיוו לו נראות המשיקה לאופנת העילית על ידי שימוש בטקסטורות וחומרים שנלקחו היישר ממסלולי תצוגות האופנה של מעצבי העל.הסטולים יכולים בקלות להוות Focal point  מסקרן בחלל, הודות לעיצוב מרהיב, גוונים עדכניים ותפירה עילית.

זאת ועוד מציע המותג מעמדי עיתונים מעוצבים המשמשים כפריט עיצובי מפתיע בדמות תיק שהוצא היישר מקטלוג אופנה! המוצר הנפלא מכניס צבע לבית, עושה סדר בסלון ומגיע במגוון עורות,בדים בשלל צבעים מרעננים ומפתיעים וטקסטורות אשר מדירים את רגליהם של הלבן, השמנת, השחור והאפור אליהם הורגלנו.

מפריטים אלה ומרבים נוספים ניתן להתרשם באולמות הרשת – לח”י 24 בני ברק, חיפה , ראשל”צ ונתניה

תיאור הכותב

פוסטים אחרונים

אין תגובות אל “משנים את חוקי הישיבה”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*רוצים לשמוע על כל החידושים
בעיצוב חלל הבית?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותמיד תשארו מעודכנים!

דואר אלקטרוני (חובה)