רהיטי יוקרה

רהיטי יוקרה לא רק לעשירים

על פי רוב, רהיטי יוקרה הם רהיטים שמתוכננים ומעוצבים לפי הזמנה אישית. הם מיוצרים לאחר בחינה מדויקת של המיקום המיועד להם. רהיטים אלה מיוצרים ומעוצבים על ידי אומנים שהם גם אמנים בתחום העיצוב. ניתן ליצור רהיטים יוקרתיים בסגנונות שונים כגון: מודרני, קלאסי, כפרי, רטרו, וינטאג’, הייטקי ועוד. בעוד אנשים מסוימים עשויים להעדיף ריהוט שכל כולו או לפחות חלק הארי שבו מיוצר על טהרת חומר אחד כגון עץ או מתכת, אנשים אחרים עשויים להעדיף דווקא שילוב של רהיטים מחומרים שונים כגון: עץ, שיש, זכוכית, אלומיניום ועוד.

בין יוקרה לנוחוּת

אין ספק כי לגיטימי לרצות ולתת ביטוי לאפקט החזותי המרהיב של הרהיטים, קל וחומר כאשר מדובר בבחירת רהיטי יוקרה אבל אסור לשכוח כי ריהוט לבית שונה מריהוט של מוסד ציבורי, לדוגמה. טבעי לרצות להרשים את האורחים אבל חשוב יותר לאפשר לעצמכם להרגיש נוח בבית. הרהיטים, יוקרתיים ככל שיהיו, אמורים לשרת אתכם, לאפשר לכם לשהות בבית שהאווירה בו נעימה וחמימה, והרהיטים- נגישים וזמינים לשימוש במיועד להם.

חלומות על יוקרה

יש חלומות, אשר על מנת להגשימם אין הכרח לשבור תכניות חיסכון. תכנון מושכל ובעיקר ניצול מוקפד של התקציב העומד לרשותכם יאפשר לאדריכלים ולמעצבים לתכנן ולעצב לכם בין השאר רהיטי יוקרה במחירים שנהוג לכנותם “שפויים”. אין קשר הכרחי בין יוקרה ובין יוקר וכיום ניתן להשיג מן המוכן או להכין במיוחד עבורכם ריהוט יפה, דקורטיבי, שיהיה גם ובעיקר ריהוט איכותי, עמיד שישרת אתכם לאורך שנים רבות. בעיקר חשוב לדעת כי מה שמוצא חן בעיניכם בכלל ונתפס כיוקרתי הוא הריהוט המתאים לכם ביותר.

אלמנטים מעצימים

גם אם הריהוט פשוט-ביחס ולא עשוי מחומרים הנחשבים יוקרתיים, ניתן להעצים את האפקט שהם יוצרים על ידי שדרוג חיפוי הקיר, סוג הרצפה (אריחי קרמיקה או פרקט), בחירת גופי תאורה דקורטיביים, לרבות כאלה השקועים בתקרה או בקיר, יצירת קיר גבס המשמש, בין השאר, גם ליצירת גומחות קטנות לקישוטים ועוד. בשורה התחתונה חשוב להדגיש את מה שנכתב בכותרת המאמר- ריהוט יוקרתי אינו מיועד רק לעשירים וגם אנשים שאינם נמנים עם האלפיון העליון יכולים להרשות לעצמם לשוות לביתם מראה מהודר ויוקרתי.

תיאור הכותב

אין תגובות אל “רהיטי יוקרה”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*רוצים לשמוע על כל החידושים
בעיצוב חלל הבית?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותמיד תשארו מעודכנים!

    דואר אלקטרוני (חובה)