מינימליזם בחלל המגורים

העיצוב המינימליסטי שואף לבטל את כל הקישוטים מהחלל, לפשט אותו לצורות גיאומטריות בסיסיות, לצמצם את כמות הפרטים והחפצים ולהשתמש באור ככלי עיצובי, במטרה ליצור תחושה של עוצמה ודרמה בחלל, או במילים אחרות- “less is more”. חשוב להדגיש כי עיצוב מינימליסטי אינו עיצוב פשוט, יש להשקיע בתכנון נכון כדי שהתוצאה תהיה אסתטית ונעימה. הצבעים הבהירים והדהויים, הם השולטים בעיצוב המינימליסטי והצבע הלבן הוא הכוכב העיקרי. צבעים בהירים נחשבים טהורים ונקיים יותר ואנשים רבים מייחסים אותם לתחושות של שקט ורוגע.
חשוב לזכור שריבוי רהיטים בחלל המגורים יצור תחושה של צפיפות. כדאי להשקיע בריהוט איכותי שיענה על כל הצרכים המשפחתיים שלכם בצורה מעודנת וכזו המתאימה לגודל החלל. פרטי הריהוט ופרטי המעצבים ב ellita living מממשים את התפיסה של מינימליזם בחלל. הריהוט רחב ופתוח, בעל צורות ברורות וקווים גיאומטריים, אשר מעניק תחושה של אווריריות וגמישות. כל מערכות הישיבה ניתנות להזזה ושינוי בחלל, שולחנות האוכל ניתנים להגדלה והקטנה, שולחנות הצד הופכים לשטח אחסון ועוד…
מחכים לכם באולמות התצוגה שלנו: חיפה, ראשל”צ, בני ברק ונתניה – לחווית עיצוב מרגשת, עם ריהוט מותאם אישית לחלל ולצורכי בני הבית.

תיאור הכותב

פוסטים אחרונים

אין תגובות אל “מינימליזם בחלל המגורים”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*