רהיטים בטביעת אצבע אישית

בדיוק כמו טביעת האצבע האישית שלך, גם הבית שלך הוא ייחודי, הוא מייצג את המשפחה, הערכים והחלומות שלך. אנו מאמינים שפרטי הריהוט והעיצוב בביתך צריכים לשקף אותך באופן מדויק. כך שכל בחירה שלך, מעבר להיותה פונקציונאלית, היא דרך נוספת להביע אמירה אישית. ב- ellita living תוכלו למצוא אופנות ומגמות עיצוב– אבל לעולם לא שבלונות, כל פריט נבחר בקפידה ואינו דומה לאף פריט אחר שראית, העיצוב הסופי וההתאמה המושלמת נעשים על ידך. 
באולמות התצוגה שלנו ניתן לראות מערכות ריהוט ועיצובים של בתי העיצוב המובילים באיטליה ובעולם. כל פרטי הריהוט נבחרים בקפידה, כך שיתאימו לקונספט העיצובי הכללי ולקו הייחודי, המינימליסטי והנקי אשר מזוהה עם ellita living. מגוון החומרים- בדים, עורות, זכוכית, מתכות, ועץ לסוגיו– משתלבים זה בזה בסינגריה מושלמת ועומדים כולם בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, נוחות ופונקציונליות
מעצבים ולקוחות פרטיים, נהנים ממרחב בחירה אין סופי של חומרים ומיכולתנו למתוח את גבולות העיצוב בהתאם לרצונם. כל פרט ופרט, החל ממידות הרהיט ועד לסוג העור, העץ, הגוון ואפילו צבע התפר, ניתן להתאמה על פי העדפה או צורך. מעצבי הבית ומנהלי המכירות שלנו שמחים להציע פתרונות תכנון מקצועיים, ברמת ידע גבוהה ובהתאמה אלייך.
מחכים לכם עם שלל הטבות לחול המועד סוכות, באולמות התצוגה שלנו: צ’ק פוסט חיפה, הלח”י בני ברק, פולג נתניה ובאזור התעשייה רשל”צ. 

תיאור הכותב

פוסטים אחרונים

אין תגובות אל “רהיטים בטביעת אצבע אישית”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*