ריהוטים מעוצבים

אילו רהיטים נחשבים בתור ריהוטים מעוצבים?

האם ספת עור לבנה היא ריהוט מעוצב? האם פינת אוכל מעץ יכולה להיחשב ריהוט מעוצב? מה מבדיל בין שולחן פינת אוכל שנחשב מעוצב, ובין שולחן כזה שאינו נחשב מעוצב? ובכן, השימוש במילה עיצוב נעשה פופולארי מאוד בשנים האחרונות, והסיבה לכך היא מאוד פשוטה: עיצוב הוא עניין סובייקטיבי, וכל אחד יכול לראות בכל רהיט כרהיט מעוצב על פי תפיסת עולמו. יחד עם זאת, כאשר מדברים על ריהוטים מעוצבים, מדברים על פריטי ריהוט שהעיצוב שלהם מעניק להם ערך מוסף שלא קיים ברהיטים אחרים, פריטי ריהוט שחלק מרכזי בערך שלהם נובע ישירות מן העיצוב הייחודי שלהם.

אתם מגדירים מהו רהיט מעוצב

אם אתם עומדים בפני מהלך של ריהוט הבית, ואתם מחפשים פריטי ריהוט שונים, מיוחדים, ייחודיים, כאלה שיעניקו אופי ייחודי לבית שלכם, וישרו בו אווירה של אסתטיקה, אתם רוצים לחפשים רהיטים הנכללים בקטגוריה של ריהוטים מעוצבים. עיצוב ייחודי של רהיטים יכול לנבוע משילובים מיוחדים של חומרים כמו עץ ומתכת, עץ וזכוכית ואפילו מתכת וזכוכית. עיצוב ייחודי יכול לנבוע מחיתוך, גילוף או שילוב של עיטורים מיוחדים על פני הרהיט, והם יכולים לנבוע ממאפייני הגודל שלהם, המשקל שלהם או החומר המרכזי מהם הם עשויים.

מאפייני עיצוב המעניקים לריהוט אופי ייחודי

במרבית המקרים, ריהוטים מעוצבים כוללים בתוכם לפחות משתנה אחד המעניק להם אופי ייחודי שלא קיים ברהיטים דומים להם. כך למשל, שולחן אוכל יכול להיות עשוי עץ מלא ועדיין לא להיחשב כרהיט מעוצב, אך כאשר מייצרים את אותו שולחן אוכל מעץ מלא תוך שמקפידים להשאיר את טבעות העץ הטבעיות, את המראה הטבעי של העץ, ואפילו מסגרת שולחן גסה ולא מלוטשת, השולחן מקבל אופי כפרי ייחודי שמעניק לו את האופי של רהיט מעוצב.

הסתייעו באיש מקצוע

בכל מקרה בו אתם מתעניינים בפריטי ריהוט מעוצבים, אתם רוצים שלצידכם יעמוד איש מקצוע שיוכל להדריך אתכם, להכווין אתכם למקומות הנכונים, ולסייע לכם לברור את הפריטים המיוחדים באמת, מתוך אין ספור פריטי ריהוט המתקראים פריטי ריהוט מעוצבים, במקרים רבים ללא הצדקה נראית לעין.


תיאור הכותב

אין תגובות אל “ריהוטים מעוצבים”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*