“ביתו של אדריכל 2” – ספרה החדש של שרון היבש

יצירותיהם מעטרות את מגזיני העיצוב ועבודותיהם מכתיבות את הנוף הישראלי, אך כשזה מגיע לתכנון ועיצוב ביתם שלהם, אילו בחירות עיצוביות עושים אדריכלים ומעצבים? האם הקו העיצובי המזוהה איתם חודר גם למרחבם הפרטי? מהם הערכים המובילים אותם – נוחות ופונקציונליות או יופי וחדשנות עיצובית? והאם מאחורי הדלתות הבחירות שלהם נועזות? מי שנותנים את הטון בעולם האדריכלות הישראלי פותחים את הדלת למקום הפרטי באמת – הבית.
בספרה החדש, “ביתו של אדריכל 2”, מציגה שרון היבש, מחברת רבי מכר בסוגת אדריכלות ועיצוב, את ביתם הפרטי של 35 אדריכלים ומעצבים, ומגלה כיצד חיים מי שנושמים אדריכלות ועיצוב כל דקה בחייהם. היבש ביקשה לבדוק מהו סדר עדיפויותיהם של השמות הבולטים כשהם מעצבים את מרחב החיים הפרטי שלהם ומהו טעמם האישי. היא בחנה את הקשר בין עבודתם של האדריכלים והמעצבים המובילים בארץ לבין תרבות המגורים הפרטית שלהם, והאם היא באה לידי ביטוי במבנים שהם מתכננים.
הספר “ביתו של אדריכל 2”, שיצא לאור בחודש ספטמבר מהווה הצצה לעולמם הפרטי של האדריכלים והמעצבים המובילים והמשפיעים בישראל. מהשמות הצעירים המבטיחים ועד לדמויות מפתח מוכרות, הספר מציג מגוון רחב ומסקרן של סגנונות עיצוב המושפעים מגיל, מיקום, מבנה משפחתי ועוד, ומספק רעיונות מקוריים לעיצוב הבית. חלק גדול מהבתים המופיעים בספר מציפים רעיונות אודות עיצוב ונראות ומשקפים מגמות חדשות ורעננות. הספר הוא מקור עשיר לרעיונות לכל מעצב וחובב עיצוב ומספק את הסקרנות אודות דרך החיים של המובילים באדריכלים ומעצבים של ארצנו.
זהו ספרה הרביעי של שרון היבש, עיתונאית עיצוב ומחברת רבי מכר בתחום.
הספר, בהוצאת סטימצקי נמכר בחנויות הספרים המובחרות
139 ש”ח

תמונה ראשית: ביתה של אדריכלית עדי ארונוב, מתוך הספר “ביתו של אדריכל 2”, צילום גדעון לוין.

hibsh_book16

תיאור הכותב

אין תגובות אל ““ביתו של אדריכל 2” – ספרה החדש של שרון היבש”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*רוצים לשמוע על כל החידושים
בעיצוב חלל הבית?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותמיד תשארו מעודכנים!

    דואר אלקטרוני (חובה)