מטבחי חוץ מבית דומיסל

בשנים האחרונות מטבחי החוץ, הפכו למרכיב חשוב ומרכזי בסביבת החוץ וזוכים להתייחסות רבה יותר במהלך עיצוב הבית ליצירת הרמוניה בין הפנים לחוץ. מעבר להיבט הפונקציונלי, מטבחי החוץ מעניקים לסביבתם מראה יוקרתי וייחודי ומאפשר חווית אירוח ממדרגה ראשונה. אם בעבר ניתן היה להזמינם על פי מידות קבועות ובמספר עיצובים מוגבל, הרי שכיום הם מתוכננים בשיטת ה-COSTUM MADE המאפשרת התאמתם כמו כפפה ליד על פי ספציפיקציה לצרכיהם של בעלי הבית- תכנון וארגונומיה לצד עיצובים מרהיבים ובלתי נשכחים.

לדברי לירן פורמן, מנהל השיווק של חברת 'דומיסיל', "מטבחי החוץ הולכים ותופסים תאוצה- ניכר כי כל גינה ומרפסת המכבדות עצמן, מתהדרות במטבח שכזה. המטבחים עברו מהפכה של ממש בפן הפונקציונלי והעיצובי כאחד. הימצאותם בחללי החוץ מעידה על מגמה הולכת ורווחת של שימוש בחללי החוץ כחלק אינטגרלי בעת אירוח ופנאי. רבים מנצלים את משאב האקלים הפנטסטי השורר כאן ברוב ימות השנה ורותמים את החוץ כמוטיב שימושי ועיצובי. מטבחי החוץ החדשים עונים כיום על כלל הפרמטרים הרלוונטיים לאירוח מושלם ומציעים תכנון ארגונומי הנאמן לצרכיהם ואופיים של בעלי הבית. בזכות טכנולוגיות חדישות ניתן ליצור מטבחים ניתן ממגוון אינסופי של חומרים וגימורים בעמידות גבוהה ואיכות בלתי מתפשרת לאורך שנים".

עוד מוסיף פורמן, כי בימים אלה הושקו את סדרת מטבחי ME מבית דומיסיל. גם הם מיוצרים בטכנולוגיית ה-SEGMENT  הייחודית ומגיעים כיחידות מודולריות ברוחב של החל מ- 60 ס"מ. סדרה מצויינת לבעלי חללי חוץ קומפקטיים, שרוצים ליהנות מחוויית בישול מחוץ לבית.  באפשרות הלקוח לבחור את מספר היחידות, בהתאם לשטח הנתון ולאחסון הנדרש. העובדה שהטכנולוגיה מאפשרת לשלב בין פרופילי אלומיניום למגוון חומרים (כמו עץ, אבן קיסר, משטחי עבודה, פרונירים, סוגי מתכות ונוספים), מביאה לכך שחזיתות המטבח עמידות במיוחד בפני תנאי מזג האוויר הקיצוניים בישראל. בכך, מציעה סדרת מטבחי ME לשלב באופן מושלם בין עיצוב מוקפד ואיכותי לפרקטיקה וארגונומיה המותאמים במיוחד לחללים קטנים".

אדריכל ומעצב: יוסף פרידמן, צילום: יואב פלד

תיאור הכותב

פוסטים אחרונים

אין תגובות אל “מטבחי חוץ מבית דומיסל”

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם שדות חובה מסומנים *


*